fbpx

Kávoví fanatici, ktorí žijú kávou a všetkým okolo nej a veria, že kvalitná káva bez zbytočných marketingových prívlastkov má zmysel. Pražia iba výberovú kávu, ktorú starostlivo vyberajú od farmárov z celého sveta, vďaka čomu v ich sezónnej ponuke môžete nájsť vždy len aktuálne zbery tých najlepších káv.

Od otvorenia tejto pražiarne tím nepretržite pracuje na skvalitnení procesov a zvyšovaní dostupného štandardu. V pražení zohľadňujú najnovšie trendy a technologické postupy. Praží sa striktne iba single origin a specialty grade, od zodpovedných traderov kávy.

Nelson Mandela, Andy Warhol, Milan Rastislav Štefánik, Gabriel Garcia Márquez, Mohammad Hatta. Aj tieto osobnosti nájdete na obaloch výberovej kávy 9 Grams Coffee. Ako sa tam dostali? Žilinská pražiareň verí hodnotám a myšlienkam gentlemanstva. Verí v úctu, poctivosť a váhu slova. Prvotriedna kvalita výberových zŕn umocňuje túto filozofiu a dodáva jej ďalší rozmer.

Neustále a neúnavne hľadajú kávy, ktoré sú tak jedinečné, že odlíšia pražiareň od tých ostatných. Degustujú, hľadajú a, samozrejme, pravidelne zaraďujú do ponuky to najlepšie, čo sa s nim dostane. Tento nekonečný hon za dokonalou kávou ženie pražiareň vpred. Na tejto nikdy nekončiacej ceste ochutnávajú tie najlepšie kávy od farmárov z celého sveta. A, samozrejme, všetci naši zákazníci ochutnávajú tieto kávy spolu s nami.

Poctivé domáce, ručne pripravované sirupy z BIO surovín. Celá výroba prebieha výhradne ručne, od umývania fliaš až po lepenie etikiet. Vďaka tejto práci si u nás môžete vychutnať napríklad cappuccino alebo latte s príchuťou pumpkin, chai, slaný karamel, gingerbread, kokos alebo turmeric.